Pousada Luz Do Sol
Το διαμέρισμα Pousada Luz Do Sol Algodoal βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και έχει θέα στον κήπο.
Barcarena βρίσκεται 158 χλμ. μακριά από αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία.
Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ντους.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Check-in: από 11:00 έως 18:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Pousada Luz Do Sol;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Pousada Luz Do Sol αποτελεί 20$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Pousada Luz Do Sol;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Pousada Luz Do Sol μπορούν να φέρουν κατοικίδια.